Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma

Başta ofisler ve mağazalar olmak üzere, tüm kamu ya da özel kurumların taşımacılık işlemleri genel anlamda kurumsal taşıma sınıfına dahil edilmektedir. Bu kavram içerisinde kurumların kullanımında olan her cins eşya grubu, bulundukları halleri ve yapıları ile alınmakta ve yeni adreslerinde de aynı şekilde yerleştirilmektedir. İşletmemiz bu taşıma hizmetlerinin sunumunda bu güne kadar birçok başarılı işleme imza atarak, en fazla talep gören işletme unvanını kazanmış bulunmaktadır.

kurumsal taşıma

İskenderun Kurumsal Taşıma

Kurumsal taşıma hizmetine tabi tutulacak işletme, ister tüm giyim kuşamları ile beraber bir mağaza olsun, ister ise bir banka, işletmemiz açısından ayrım yapılmamaktadır. Mağazanın içerisinde bulunan tüm giyimler, özel nitelikteki araçlara uygun koruma malzemeleri ile hasar görmeyecek ve hatta kırışıklığa dahi uğramayacak şekilde yüklenerek, yeni adreslerine taşınmakta ve orada da aynı şekilde ilgili bölümlere yerleştirilmektedir. Ayrıca bu hizmet içerisinde mağazanın tüm mobilya grupları ve elektronik eşyaları da dahil edilmektedir. Aynı işlem safahatları bir banka, bir ofis, bir market ya da herhangi bir işletme içinde itina ile uygulanmaktadır. Bahsedilen bu özel kurumların yanında tüm devlet kurumlarının nakliye ve taşımacılık işlemleri de, aynı ilkeler doğrultusunda, titiz çalışmalar çerçevesinde işletmemiz tarafından ekonomik bedeller ile yerine getirilmektedir.

Kurumsal Nakliyat

İşletmemiz tarafından gerçekleştirilen kurumsal taşıma hizmetleri, garanti kapsamında en uygun bedeller ve en hızlı taşımacılık ile bir bütün halinde sunulan ayrıcalıklı işlemler sınıfında yer almaktadır.