Hakkımızda

Ataş Taşımacılık

İskenderun evden eve nakliyat nakliye hizmeti, genel olarak ev eşyası ambalajlama, paketleme işlemleri bitirilmeden evden çıkarılmamaktadır. Kaliteli taşımacılık ile, her zaman için gelişen teknolojiyi takip ederek müşterilerimiz için yurtdışından getirttiğimiz özel teknoloji araçları paketleme sisteminde kullanmaktayız. Sigortalı taşıma sistemi ile, olabilecek kazalarda ise insanların eşyalarını da güvenilir duruma almaktayız. Ayrıca Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketleri ile tarafınıza eşyalarınızın değerinde sigorta yapmış olursunuz. Profesyonelliğimiz ve titiz çalışmamız ile bürodan, ofisten veya evden nakliye işlerini müşterilerimize sorun olmaktan çıkarmaktayız. Geçmiş yılların firmamıza verdiği, birikimler, edinimler veya taşımacılık sektörlerinde profesyonel personeller ile ve geniş servisimiz ile taşıma işine bakılırsa özel olarak tasarlanmış özel araç kasaları ile sizlere artık verilen zaman içerisinde ve kusursuz bir şekilde hizmet sunmaktayız.

ataş taşımacılık

İskenderun Evden Eve Nakliyat

Uzun süreden beri sektörün devamlı yükselen değerlerinden birisi olarak ülkemizdeki tüm şehirlere güven içinde nakliye hizmeti sunan bir şirket konumundadır. Taşıma sektöründe genel olarak yani her geçen günlerde daha fazla ve ön plana çıkmaya başlamış olduğu günümüzde güven içinde, uygun fiyatlar ile en iyi hizmetleri de müşterilerimize sunmak için sürekli olarak uzun bir süredir çalışmaktayız ve özel araçlarımızın ile daha geniş kapsamlı bir hale getirmek için çalışıyoruz. Bundan dolayı taşıma firmamızı kurduk, her zaman kendi kendimizi ve hizmetimizi de her zaman iyileştirip yolumuza da devam etmekteyiz. İşimizin en önemli kısmının iyi bir ekip oluşturmak olduğuna inanıyoruz. İyi bir ekibin her zorluğundan üstesinden beraber gelebileceğini seneler içinde gördük ve deneyimledik. Bir araya gelmek başlangıçtır, Bir arada kalmak ilerlemedir, Beraber çalışmak başarıdır, şeklinde seçeneklerimiz ile tüm eşyalarınızı hızlı, güven içinde ve maksimum ilgi ile taşıyor ve hizmetimizi noktalıyoruz.

İskenderun Nakliyat Misyon

Hızlı, kararlı ve güncel bir şekilde, bilgi ve teknoloji destekli taşıma hizmetinin gereklerini ve müşterilerimizin taleplerini de ve kalite sistemimize uygun olarak yerine getirmekteyiz. Devamlı Değişim ve gelişimiyle birlikte, en iyi faaliyetleri ile müşteri memnuniyeti ve sadakatini sağlamak için rekabet gücümüzü pazarlarda sürdürmekteyiz. Şehirler arası taşıma mevzusunda Türkiye’nin en uygun fiyatlı taşıma sistemine sahip olmak. Eşyaların ise dünyanın her yerine paketleme standartlarına uygun olarak ve güvenilir şekilde taşınması. Taşıma işlemleri başlatıldığında ise işinde deneyimli olan ve özenli bir paketleme yöntemlerini bilen ve kesin araç filosu ile çalışmak.

İskenderun Nakliyat Vizyon

Evden taşıma sektöründe veya ulusal nakliye sektöründe de, müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmak, tüm dünyada kabul görmüş olan ve kalite standartlarında ise her zaman hizmet vererek ülkemizin en güvenli, en rahat ve zaman yönetiminde maksimum duyarlılık gösteren nakliye şirketi olmaktayız. Uzman kadromuzla beraber ve ülkemizin ise en büyük ve en donanımlı araçlarına sahip olmakla birlikte ve her geçen gün gelişen nakliyat şirketine sahip olabilmektir..