Hakkımızda

Ataş Taşımacılık

2005 Yılından beri nakliye ve taşımacılık hizmet sektöründe olan firmamız siz eğerli müşterilkerin firmamızdan aldığınız kaliteli hizmet sonucu önermelerinizle referans ağını genişletmiş bugün sektörde birçok bireye ve kuruma hizmet sunar konuma gelmiştir

ataş taşımacılık

Belgeler Dahilinde Kaliteli Taşımacılık

Firmamız şehirler arası taşımacılık için gerekli izne sahip olan K3 Belgeli yetki belgesi ve marka tescill “Resmi iskenderun evden eve nakliyat fizmasıdır. Araçlarımız son model araçlar olup sürekli bakımı yapılmakta yenilenmekte alınlarla saysı artmaktadır. Tüm nakliye hizmetlerimizde müşteri aksini talep etmediği sürece kaliteli ve dayanıklı hijyen ambalaj malzemeler kullanılarak usman ekibimizce paketleme hizmeti ücretsiz sunulmakta, ayrıcana ustalarımız tarafından monte – demonte işlemleride yapılmaktadır.

İskenderun Evden Eve Nakliyat

Okuduklarınızdan sonra acaba bu kadar kaliteli hizmet sunan firmanın fiyatları çok yüksek olupta beni maddi olarak sıkıntıya sokarmı diye düşünüyorsanız bu korkunuz inanın yersiz..Bizi diğer firmalardan ayıran en büyük özellik kadrolu işçiler ile kurumsal çizgi dahilinde yasal olarak hizmet sunmak kalitemizi bozmadan en ekonomik fiyat avantajını sizlere yaşatmak.