iskenderun-evde-eve-tasima

Hakkımızda

Hakkımızda

atas-tasimacilik2005 Yılından beri nakliye ve taşımacılık hizmet sektöründe olan firmamız siz eğerli müşterilkerin firmamızdan aldığınız kaliteli hizmet sonucu önermelerinizle referans ağını genişletmiş bugün sektörde birçok bireye ve kuruma hizmet sunar konuma gelmiştir

Belgeler Dahilinde Kaliteli Taşımacılık

Firmamız şehirler arası taşımacılık için gerekli izne sahip olan K3 Belgeli yetki belgesi ve marka tescill "Resmi iskenderun evden eve nakliyat fizmasıdır. Araçlarımız son model araçlar olup sürekli bakımı yapılmakta yenilenmekte alınlarla saysı artmaktadır.

Tüm nakliye hizmetlerimizde müşteri aksinitalep etmediği sürece kaliteli ve dayanıklı hiyyen ambalaj malzemlerikullanılarak usman ekibimizce paketleme izmeti ücretsiz sunulmakta, ayrıcana sutalarımız tarafından monte - demonte işlemleride yapılmaktadır.

Okuduklarınızdan sonra acaba bu kadar kaliteli hizmet sunan firmanın fiuaykarı çok yğksek olupta beni maddi olarak sıkıntıya sokarmı diye düşünüyorsanız bu korkunuz inanın yersiz..Bizi diğer firmalardabn ayıran en büyük özellik kadrolu işçiler ile kurumsal çicgi dahilinde yasal olara hizmet sunmak kalitemizi bızmadan en ekononmik fiyat avantajını sizlere yaşatmak.